Praca w EmiPro

Aktualnie nasza firma prowadzi rekrutację na stanowisko: Specjalisty d/s pomiarów środowiskowych.

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku zajmować się będzie pomiarami emisji zanieczyszczeń do powietrza z instalacji przemysłowych i obsługą analizatorów gazów.
  • Praca związana z wyjazdami służbowymi na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • wiedza ogólna z zakresu procesów chemicznych i fizycznych
  • zdolności manualne i techniczne
  • zaangażowanie, dokładność, samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • intensywne szkolenia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość poznania specyfiki pracy w laboratorium akredytowanym
  • możliwość korzystania z doświadczenia naszego personelu
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: biuro@emipro.eu

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)