Opracowania i Ekspertyzy Środowiskowe

Opracowania i Ekspertyzy Środowiskowe

Tworzymy Zespół ludzi mających ten sam cel: żyć w zgodzie z samym sobą i ze środowiskiem.
To, co wykonujemy, jest spójne także z ideą naszej firmy. Pierwsze opracowania, jakie powstawały
w EMIPRO oraz obecne dotyczą ochrony powietrza.

Zespół Opracowań i Ekspertyz Środowiskowych (ZOEŚ) oferuje duże doświadczenie w tej dziedzinie,
a także wykonuje szeroki zakres opracowań dla pozostałych komponentów środowiska. Nasza praca jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku wynikające z realizacji wielu nowych inwestycji bądź modernizacji istniejących. W naszej działalności skupiamy się na rzetelnym wykonywaniu zleconych dokumentacji oferując wysoki poziom usług.

Każdy z nas posiada duże doświadczenie z określoną specjalizacją w różnych dziedzinach inżynierii środowiskowej, m.in.: ochrona powietrza, gospodarka odpadami, gospodarka wodno-ściekowa, ochrona środowiska przed hałasem. Współpracujemy także z innymi branżystami o dużym doświadczeniu naukowym również w zakresie ekologii i ochrony przyrody.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Zespołem. Wciąż podejmujemy nowe wyzwania i w pełni angażujemy się w realizowane projekty. Wykonywana przez nas praca jest zgodna z naszymi zainteresowaniami, dzięki temu przynosi nam też wiele satysfakcji. Dodatnią wartością dla nas jest także zadowolenie naszego klienta, gdyż dzięki naszej pracy jego działania przybliżają się z każdym krokiem
do obranego celu – zrealizowania pomysłu, niekiedy nawet jego marzeń.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.